Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2021/2022

Klasy IV:

  • Zajęcia sportowe (unihokej) – p. Rafał Pronobis

wtorki 15.25 – 17.00

  • Matematyka – p. Danuta Nazaruk

poniedziałek 14.35 – 15.20

czwartek 13.45 – 14.30

 

Klasy V:

  • Biologia – p. Helena Jurgielewicz

piątek 8.00 – 8.45

  • Matematyka – p. Danuta Nazaruk

poniedziałek 13.45 – 14.30

  • Język polski – p. Małgorzata Okuła

poniedziałek 13.45 – 14.30

 

Klasy VI:

  • Biologia – p. Helena Jurgielewicz

wtorek 13.45 – 14.30

  • Język polski – p. Małgorzata Hajduczenia

poniedziałek 12.55 – 13.40

  • Język angielski – p. Jolanta Drozd

czwartek 8.45 – 9.40

 

Klasy VII:

  • Matematyka – p. Danuta Nazaruk

czwartek 8.00 – 8.45

  • Biologia – p. Helena Jurgielewicz

wtorek 14.35 – 15.20

 

Klasy VIII:

  • Matematyka – p. Ewa Borowska

piątek 13.45 – 14.30

  • Język polski – p. Renata Wasilewska

piątek 8.55 – 9.40

  • Język angielski – p. Dorota Kuźma

wtorek 8.00 – 8.45

 

Soroban – p. Małgorzata Szczech-Wojciechowska

  • środa 8.55 – 9.40

Zajęcia programistyczne – p. Małgorzata Szczech-Wojciechowska

  • środa 13.40 – 14.25

Koło języka Hiszpańskiego – p. Paulina Waszkiewicz

  • czwartek 8.00 – 8.45

Lubię język polski (zajęcia z języka polskiego kl.VII) – p. Monika Michaluk

  • poniedziałek 9.50 – 10.35
  • środa (online) 16.00 – 16.45

Wesołe nutki – p. Elżbieta Wasiluk

  • czwartek 16.00 – 16.30

Mali Ratownicy – p. Agnieszka Zienkiewicz, p. Małgorzata Przesmycka

  • według planu lekcji kl. I-III

Geografia – p. Tomasz Kowalczuk

  • wtorek 14.30 – 15.15
  • czwartek 15.20 – 16.05

 

Dodatkowy język polski dla obcokrajowców – p. Małgorzata Okuła:

  • Klasy 0 - I

środa 13.45 – 14.30

  • Klasy II - III

czwartek 9.50 – 10.35

  • Klasy IV - VIII

poniedziałek 15.25 – 17.00

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Grupa I – p. Małgorzata Przesmycka

  • poniedziałek 14.35 – 15.20

Grupa II – p. Marta Kalinowska

  • piątek 11.50 – 12.35

Grupa III – p. Małgorzata Szczech-Wojciechowska

  • czwartek 8.00 – 8.45

Grupa IV – p. Małgorzata Szczech-Wojciechowska

  • poniedziałek 13.45 – 14.30

 

 

 

 


Szkoła Podstawowa Nr 34
im. gen. J. Z. Bema

ul. Pogodna 12
15-354 Białystok

e-mail: sp34@um.bialystok.pl

Dzwonki
Lekcja 1    08.00-08.45
Lekcja 2    08.55-09.40
Lekcja 3    09.50-10.35
Lekcja 4    10.45-11.30
Lekcja 5    11.50-12.35
Lekcja 6    12.50-13.35
Lekcja 7    13.40-14.25
Lekcja 8    14.30-15.15
Lekcja 9    15.20-16.05

Powrót na początek strony